- DELL

Цена
€32 68 / 63 92 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона/клавиша | Mute Програмируем Vol+ Vol- |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad Full size 128-bit AES wireless encryption |
| Изисква периферни устройства | USB port Internet Connection for Optional Software Download |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | USB приемник Батерии Ръководство за употреба |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Съвместими устройства | PC |
| Номинално тегло | 0.4 кг |
| Безжична технология | RF |
| Средно време за работа на батерия | up to 36 мес. |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Форм фактор | Десктоп |
| Брой клавиши за бърз достъп | 12 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Гаранция Срок бележки | Next Business Day |
| Съвместимост на платформата | Mac Linux Windows |
| Тегло | 0.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US International) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Живот на батерията (h) | 36 месеца |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
| Тегло | 0.40кг |
Dell KB500 Безжична клавиатура – US International (QWERTY)
Насладете се на надеждно безжично писане с Dell KB500, проектирана за комфорт и продуктивност. Пълноразмерният ѝ дизайн с цифров блок и US International (QWERTY) подредба я прави идеална за ежедневна офис или домашна употреба.
Ключови Предимства
- Безжична свобода — 2.4 GHz безжична връзка със стабилен обхват до 10 метра, което поддържа бюрото ви без кабели.
- Тихо и удобно писане — Мембранни клавиши с меко и тихо усещане намаляват шума в споделени пространства.
- Дълъг живот на батерията — До 36 месеца живот на батерията с две алкални батерии AAA (включени), минимизирайки прекъсванията.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US International) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Живот на батерията | 36 месеца |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
Какво има в кутията
- Dell KB500 Безжична клавиатура
- 2.4 GHz USB приемник
- 2 x алкални батерии AAA
- Бързо ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





